استفاده از شیشه پاک کن راپیدو در تولید شامپو باعث کور شدن کودک شد

استفاده می شود، به پنجره ها و آینه ها روکشی شفاف و بدون رگه می دهد.

اما چه کارهای دیگری می توانید با شیشه پاک کن راپیدو انجام دهید؟

همانطور که معلوم است، بسیار زیاد! کارشناسان نظافت ما در Merry Maids فهرستی از 13 چیز دیگری که می توانید با این فرمول چند منظوره تمیز کنید، جمع آوری کرده اند.

ما دوست داریم از پاک کننده و محافظ شیشه 3M™ با محافظ Scotchgard™ استفاده کنیم، اما این نکات باید با هر برندی که در دسترس دارید کار کند.

ما می دانیم که یک پدر بزرگ یونانی با نمایشگر بزرگ، اثرات شفابخش معجزه آسای پاک کننده پنجره را تبلیغ می کرد، اما اکثر فرمول ها حاوی آمونیاک هستند که یک تحریک کننده پوستی سوزاننده است.

ایمن باشید و از شیشه پاک کن مستقیماً روی انسان یا حیوانات استفاده نکنید. صفحه نمایش های الکترونیکی ظریف مانند تلفن، تلویزیون یا لپ تاپ نیز با شیشه پاک کن خوب عمل نمی کنند.

شیشه پاک کن

از شیشه پاک کن ها برای موارد دیگری هم می توان استفاده کرد که در زیر دو نمونه از آن را توضیح می دهیم:

چربی زدایی لوازم آشپزخانه:

شیشه پاک کن یک چربی زدای موثر است که آن را در آشپزخانه بسیار مفید می کند. روی اجاق گاز، هود، بک اسپلش، وسایل روشنایی، و هر سطح چرب دیگر آشپزخانه را اسپری کنید.

اجازه دهید تمیز کننده حدود 10 دقیقه بماند، سپس سطوح را با یک پارچه نرم پاک کنید. برای سطوحی که با مواد غذایی تماس دارند، پس از چربی زدایی با آب معمولی بشویید.

کانترها را پاک کنید:

در حالی که در حال تمیز کردن وسایل آشپزخانه خود با شیشه شوی هستید، میزهای آشپزخانه را نیز با آن پاک کنید.

استفاده از آن بر روی گرانیت مهر و موم شده، کاشی، ورقه ورقه، سنگ مرمر مهر و موم شده، و سایر سطوح میز، علاوه بر فولاد ضد زنگ و مینا، ایمن است.

مانند وسایل برقی، حتما سطوح در تماس با غذا را با آب بشویید تا هر گونه آمونیاک باقیمانده از بین برود.