تصاویری از رونالدو در حال خوردن تخمه آفتاب گردان سیاه که سوژه خبرنگاران شد

آفتابگردان یک خوراک پر انرژی برای پرندگان است. بر خلاف میوه هایی که عمدتاً به دلیل محتوای قند و آب جذب حیوانات می شوند، دانه ها ارزش غذایی بالایی دارند.

تخمه آفتاب گردان سیاه خام سرشار از چربی و سرشار از ویتامین E، ویتامین B، روی، منیزیم، پتاسیم است که همه اینها برای سلامتی طیور شما بسیار مهم هستند.

تخمه آفتابگردان یکی از محبوب ترین میان وعده های سالم در دنیای تخمه است. این دوستان کوچک علاوه بر طعم غیرقابل مقاومت و بافت تردشان، سرشار از خواص و فواید تغذیه ای هستند.

خواه ما آنها را پوست کنده، نمک زده، در سالاد مصرف می کنیم یا کره از تخمه آفتابگردان درست می کنیم، امروز به تمام فوایدی که هنگام مصرف آنها استفاده می کنیم توجه خواهیم کرد.

تخمه های آفتابگردان معمولا ترکیبی از رنگ ها و برخی راه راه هستند. دانه آفتابگردان سیاه حاوی بیشترین روغن است و رقم روسی، بلک پردوویک آفتابگردان، پرمصرف ترین دانه های روغنی است.

تخمه

به عنوان یک محصول تولید روغن آفتابگردان پرورش داده شده است.دانه های آفتابگردان سیاه Peredovik دارای اندازه متوسط ​​و رنگ سیاه عمیق هستند.

این تخمه آفتابگردان روغنی سیاه دارای گوشت بیشتری نسبت به تخمه آفتابگردان معمولی است و پوسته بیرونی آن نرم تر است، بنابراین حتی کوچکترین پرندگان نیز می توانند دانه را بشکنند.

این غذای شماره یک برای پرندگان وحشی توسط سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده رتبه بندی شده است.

محتوای روغن بالای دانه های آفتابگردان Black Peredovik برای پرندگان در فصل زمستان مهم است زیرا روغن را روی پرهای آنها پخش می کند و باعث افزایش شناوری و خشک نگه داشتن آنها می شود.

وقتی سر آفتابگردان بالغ می شود، گل ها به دانه تبدیل می شوند. این تخمه‌های آفتابگردان می‌توانند سایه‌های مختلفی داشته باشند، اما به ندرت ممکن است که تمام سیاه داشته باشند.

حتی آفتابگردان های معمولی یا بومی نیز می توانند دانه های سیاه را با رنگ های دیگر تولید کنند. اگر سر آفتابگردان را بگذارید تا بخورید، اینها اول می روند.

سنجاب ها، جوندگان و پرندگان به دلیل کالری و چربی بالاتر تخمه آفتابگردان سیاه را قبل از هر چیز دیگری می خورند.