درآمد 120 سال یک کارمند را در یک هفته کسب کنید

شغل کارمندی به نسبت کاری که فرد انجام می دهد و انرژی که صرف می کند در این دوران اقتصادی نمی تواند شغل پر درآمدی محسوب شود. در این مطلب کالاهایی هبه شما معرفی می شود که می توانید با آن ها درآمد 120 سال یک کارمند را در یک هفته کسب کنید.

روسری ترکمن

روسری ترکمن به دلیل زیبایی فراوانی که دارد، نه تنها زنان ترکمن از این روسری استفاده می نمایند، بلکه امروزه این روسری در مناطق مختلفی از کشور مورد استفاده بانوان عزیز قرار گرفته است. همانطور که در مطالب بالا برای شما گفته ایم، به دلیل اینکه روسری ترکمن بعد از گذشت چند سال هنوز هم اصالت خود را از دست نداده است و یا به عبارتی در اندازه و طراحی آن هیچ تغییری به وجود نیامده است، امروزه این روسری را با نام روسری سنتی می شناسند. معمولا روسریهای ترکمن کیفیت بسیار خوبی دارند و همین کیفیت خوب سبب شده است تا طول عمر بالایی داشته باشند.

کاشی ایرانی

باتوجه به مصرف بالای کاشی وسرامیک در ساخت وساز ،همچنین بهره مندی از دستاوردهای جدید علمی شاهد نوع آوری و خلاقیت در ارائه محصول های جدید در بازار مصرف کاشی سرامیک هستیم؛به عنوان مثال کاشی سه بعدی،فیتیله ای،سیگاری،سرامیک استخری و کاشی طرح کاغذ دیواری. از طرفی انبوه سازان برای کم شدن هزینه های تمام شده ساخت و سازاز کاشی ایرانی لعابدار و سرامیک بجای سنگ ساختمانی استفاده می کنند؛در سال های گذشته فضای همکف یا پارکینگ اماکن مسکونی،دیوارهای پارکینگ و دیوار راه پله ها،کف پذیرایی آپارتمان ، اتاق خواب و بهار خواب از سنگ استفاده می شد و کماکان نیز استفاده می شود.

آلو خشک تیزابی

اگر جزو افرادی هستید که در رژیم روزانه خود از فیبر کم استفاده می کنید بهتر است روزانه 4 یا 5 عدد آلو خشک تیزابی را قرار دهید تا فیبر کافی به بدنتان وارد شده و از مشکلات دستگاه گوارش در امان باشید مرکز پخش اصلی این محصول در شهرهای عرضه کننده میوه تازه آن می باشد و می توان به شهرستان خرو در استان خراسان رضوی اشاره نمود. به طور معمول میوه هایی که دارای پوست نازک هستند و گوشت آن دارای فیبر و آب زیادی است برای خشک شدن کمی زمان بر است و ممکن است در طول این زمان دچار خرابی و فاسد شدن شوند.

گوجه فرنگی گلخانه ای

آمارها نشان می دهد گوجه فرنگی گلخانه ای به دلیل ظاهر زیباتری که دارد از جنبه صادراتی بیشتر مورد استقبال تاجران قرار می گیرد. خواص بسیار زیادی پیرامون گوجه فرنگی مطرح می شود و مشاورین تغذیه مصرف آن را در وعده های غذایی توصیه می کنند. اگر به جدول ارزش غذایی گوجه فرنگی نگاه کنید متوجه خواهید شد این محصول منبع غنی از آب، فیبر و کربوهیدرات می باشد و در کنار آن سرشار از ویتامینهای A، C، K و B می باشد.