راز های پشت پرده ساخت نایلون دسته دار تبلیغاتی توسط یک زن برملا شد

تفاوت نایلون با نایلکس و سلفون چیست؟

یک سری تفاوت بین این دو وجود دارد.

امروز ه اکثر فروشندگان از نایلون دسته دار تبلیغاتی برای تبلیغات مغازه و محصول خود استفاده می کنند برای اطلاع از قیمت انواع نایلون تبلیغاتی می توانید به سایتها و مراکز معتبر مراجعه کنید.

این تفاوت ها هر یک از آنها را به سمت عملکردهای مختلف سوق می دهد. اکنون، این مقاله قصد دارد به برخی از این تفاوت ها بپردازد.

1. ضخامت

برخلاف نایلون، سلفون دارای سطح باریک و ساختاری باریک است که منجر به راحتی حمل و نقل، استفاده و نگهداری می شود.

اگرچه استفاده از سلفون برای حمل محصولاتی مانند نایلون امکان پذیر نیست، اما بهترین انتخاب برای نگهداری از محصولات غذایی تازه و مستعمل مانند گوشت، کیک، غذای پخته و غیره در طول زمان است.

2. چسبندگی

چسبندگی یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین خواص سلفون است که سلفون را برای ده‌ها هدف به‌ویژه برای بسته‌بندی مواد غذایی و میوه‌های تازه و مستعمل همانطور که قبلاً ذکر شد، قابل استفاده می‌کند.

این ویژگی سلفونی این محصول را برای پوشاندن انواع محصولات با کمترین زحمت به هر شکل نامتقارن یا عجیب و غریب مناسب می کند.

نایلون

3. شفافیت

شفافیت جذاب‌ترین ویژگی سلفون است، به گونه‌ای که بیشتر از سایر محصولات بسته‌بندی می‌درخشد.

این ویژگی در جلب توجه مشتریان و نزدیک شدن آنها به محصول و تلاش برای لمس آن نقش اساسی دارد.

همچنین سلفون را به انتخاب اصلی برای نگهداری و پوشاندن محصولات غذایی تبدیل می‌کند، زیرا به مشتریان اجازه می‌دهد محصول یا غذا را به روش مشخص‌تری شناسایی و بررسی کنند.

4. وزن

سبک وزن بودن نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم سلفون است که جابجایی محصول تحت پوشش را امکان پذیر می کند.

به هیچ وجه احساس وزن ندارید و با این حال هنوز مطمئن هستید که محصول شما ایمن و تازه و درخشان باقی می ماند و ظاهر خوبی دارد.

پس از مطالعه این مقاله، اگر به دنبال راهی برای ارائه این دو محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای بسته بندی کالای خود هستید، شرکت چاپ تورنگ با سال ها تجربه در صنعت بسته بندی و چاپ یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هر دو محصول است.