روفرشی ۹ متری قدیمی که خاصیت ضد باکتریایی دارد

فرش و روفرشی ۹ متری قدیمی به دلیل نرمی و کاهش سرعت خود محیطی امن را برای افراد در هر سنی در خانه ایجاد می کند، به خصوص از آنجایی که کنترل حرکات کودکان نوپا دشوار است، انتخاب یک پوشش نرم و محافظ مانند فرش بسیار ایمن تر است.

این فرش که با میلیون ها نخ در ساختار خود احساس گرما را ایجاد می کند، عایق در برابر گرما یا سرمای شدید نیز می باشد و از آنجایی که فرش دمای هوای بسیار پایدارتری را در کف ایجاد می کند، محیط راحت تری را برای کاربران ایجاد می کند.

در فصول سرد یا آب و هوا، فرش هوای سرد را حفظ می کند انرژی در عصر ما که باید مراقب مصرف آن بود، فرش به لطف این ویژگی ها فواید زیادی به همراه دارد و همچنین در هوای گرم عایق حرارتی بیش از حد می کند.

روفرشی

با توجه به اینکه فرش زیبایی ظاهری یک ابزار تزئینی است، خواص رنگ و بافت این محصول که تا حد زیادی کف فضاهای زندگی ما را می پوشاند از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از موثرترین و آسان ترین روش ها برای شخصی سازی است.

نگهداری و نظافت منظم باعث افزایش طول عمر فرش شما می شود.بسیاری از فرش های تولید شده امروزه در حین تولید در برابر لکه گیری شیمیایی قرار می گیرند.

اما این به این معنی نیست که فرش به هیچ وجه لکه نمی شود.با ما تماس بگیرید DETAIL محل شستشوی فرش بدون استفاده از مواد شیمیایی با ساخت تامپون با پارچه مرطوب.

ایمنی یک موضوع اساسی است که به ویژه در مناطقی که کودکان کوچک و سالمندان وجود دارند نیاز به توجه دارد و از این حیث سطحی ثابت و غیر لغزنده در کف فضاهای نشیمن ترجیح داده می شود که از لغزش و سقوط جلوگیری کند و یا در برابر آسیب ها محافظت کند.

در صورت سقوط، انتخاب یک پوشش نرم و محافظ مانند فرش بسیار ایمن تر است تا یک کف سخت و سرد، زیرا تمیز کردن آن دشوار است.

فرش محیط امنی را برای افراد در هر سنی ایجاد می کند.