زیتون کنسروی طارم به صورت رایگان به دیابتی ها

زیتون تازه کنسروی  را می توان با کنسرو کردن، تخمیر یا خشک کردن طولانی ترین مدت نگهداری کرد.

برای افزایش ماندگاری زیتون کنسروی طارم می توان از انجماد، آب بندی با خلاء و نمک نیز استفاده کرد.

علاوه بر این، زیتون را می توان در حالت طبیعی نگهداری کرد و در یخچال نگهداری کرد.

چه زیتون تازه باشد و چه زیتون ترشی سوپرمارکت، میوه را می توان در حالت طبیعی نگهداری کرد. با این حال، بهترین مکان برای انجام این کار در زیرزمین است.

اینجاست که دمای بهینه برای نگهداری زیتون حاکم است. فقط باید اطمینان حاصل شود که زیتون تازه در مجاورت سایر انواع میوه یا سبزیجات نباشد.

زیتون

اینها می توانند گازهای در حال رسیدن را منتشر کنند و در نتیجه بر عمر ماندگاری زیتون تأثیر بگذارند. زیتون را می توان برای چند هفته یا چند ماه در انبار نگهداری کرد.

نگهداری زیتون در یخچال نیز ماندگاری میوه را افزایش می دهد. با این حال، چنین ذخیره‌سازی تنها زمانی معنا پیدا می‌کند که صحبت از زیتون‌های ترشی باشد که قبلاً باز شده‌اند.

اکنون باید مراقب باشید که اینها در بسته بندی هوا بسته شده و در خنک ترین قسمت یخچال، که معمولاً در پایین است، نگهداری شوند.

به این ترتیب می توان زیتون ها را برای چند هفته در یخچال نگهداری کرد.

از طرف دیگر، اگر زیتون ها تازه هستند، نباید آن ها را در یخچال نگهداری کنید، زیرا برای نگهداری خیلی مرطوب است.

زیتون به ویژه برای ترشی مناسب است، زیرا این امکان را به شما می دهد تا برای چندین ماه نگهداری شود.

اگر می خواهید زیتون تازه را ترشی کنید، ابتدا باید آن را تلخ کنید، زیرا حاوی مقادیر زیادی مواد تلخ است و بنابراین در ابتدا غیر قابل خوردن است.

بنابراین میوه تازه باید ابتدا در آب نمک قرار داده شود. اینها اکنون طی چند هفته تلخ می شوند و به موجب آن آب نمک باید همیشه تعویض و تجدید شود.