ساعت guess زنانه که ضربان قلب را تنظیم می کند

ظرافت طراحی ساعت guess زنانه با این واقعیت توضیح داده می شود که آنها برای تأکید بر ثروت مالک طراحی شده اند.

آنها باید توجه را به خود جلب کنند و به طعم بی عیب و نقص و موقعیت بالای مالک گواهی دهند.

دختران بیشتر به ساعت به عنوان یک اکسسوری ظریف که تصویر را تکمیل می کند، نیاز دارند. ت

فاوت در طراحی در همه برندها یافت نمی شود. به عنوان مثال، تشخیص تفاوت ساعت guess زنانه با ساعت مردانه چندان آسان نیست.

آنها به همان اندازه سختگیر هستند، بدون رنگ های روشن، الماس های بزرگ، عناصر تزئینی. تفاوت در اندازه و پالت کمی گسترده تر رنگ برای زنان است.

تولید کنندگان 4 سبک اصلی را که برای مردان و زنان مرتبط است شناسایی می کنند: کلاسیک، ورزش، روش، ساعت هوشمند. تفاوت ها در همان سبک به وضوح قابل مشاهده است.

به عنوان مثال، تفاوت بین ساعت های مردانه هس و ساعت های زنانه بلافاصله قابل مشاهده است. این برند آمریکایی لوازم جانبی را به سبک کلاسیک تولید می کند.

ساعت

اما اگر زنانه را می توان از چندین نوع فلز، با تزئینات اضافی، به عنوان مثال، در Cartier WE902030، ساخت، مردانه همیشه سختگیرانه، محدود و با خلق و خوی قدیمی هستند.

ساعت های مردانه معمولا دارای قاب استاندارد مربع، بیضی یا گرد هستند.

اگر پنجره ها، دکمه های اضافی وجود داشته باشد، آنها همیشه عملکردی را انجام می دهند: نشان دادن تاریخ، روز هفته، ماه، کرنوگراف، تایمر. عناصر تزئینی عملا استفاده نمی شود.

برای دختران، طراحی بسیار مهمتر است، بنابراین از مواد و سنگ های قیمتی، تسمه های اضافی، نقاشی ها به عنوان دکوراسیون استفاده می شود.

نمونه ای از ساعت های زنانه با طراحی غیر معمول کریستینا 301SBLBL ،Emporio Armani AR1840 ،DKNY2620 ،Rado 01.734.0245.3.190 است.

برای ساعت های زنانه، سازندگان اغلب از آلیاژهایی با آلیاژهای طلا، نقره، پلاتین، مس و سرامیک استفاده می کنند.

بنابراین، در میان آنها گزینه های بیشتری با سایه غیر معمول و ترکیبی از کیس وجود دارد: Michael Kors MK6110 ،Armani Exchange AX433 ،Christina 306GBLBL.

همین آلیاژها در مدل‌های مردانه یافت می‌شوند، اما برای زنان هنوز مشخصه‌تر هستند.