فروش عمده کاشی وسرامیک | آشنایی با انواع کاشی وسرامیک و انتخاب آسان آنها

کاشی و سرامیک سفید از جمله صنایعی می باشند که در ایران سابقه ای طولانی دارند. در زمان های بسیار دور، کاشی و سرامیک توسط دست ساخته می شد و برای مکان های خاص به کار می رفت. رنگ آمیزی و لعاب کاری این محصولات هم بوسیله دست صورت می گرفت.

اما امروزه شاهد این هستیم که این صنعت پیشرفت قابل توجهی کرده و ماشین آلات در این حوزه فعال هستند. اگر هنوز هم برخی کارگاه های سفال گری در کار تولید این نوع از محصولات می باشند که باری بازسازی ابنیه های تاریخی به کار می رود.

کاشی و سرامیک در پایانه دهه 30 خورشید، به صورت صنعتی وارد بازار شد. از آن زمان تاکنون، شاهد رشد چمشگیری در این صنعت می باشیم.

کارخانه های تولیدی فروش عمده کاشی وسرامیک را انجام می دهند. این کارخانه ها انواع مختلفی از این محصولات را به بازار عرضه می کنند.

فروش عمده کاشی وسرامیک | آشنایی با انواع کاشی وسرامیک و انتخاب آسان آنها

فروش عمده کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی

فروش عمده کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی

 

فروش عمده کاشی و سرامیک شیراز ایرانی و خارجی از طرف کارخانه ها و شرکت های واردکننده انجام می شود. این شرکت ها محصولات و کالاهای خود را توسط نمایندگی های فروش در شهرهای گوناگون به صورت عمده به فروش می رسانند.

نمایندگی های این شرکت ها قابل دسترس هستند. آن ها در کار توزیع، پخش و فروش عمده هستند. نمایندگی ها را می توان از بازارهای مهم شهرهای کشور پیدا نمود.

همچنین اینترنت هم از دیگر راه های فروش عمده کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی می باشند. شرکت های زیادی هستند که وب سایت های معتبری را راه اندازی نمودند. آنان در این وب سایت ها بخش پذیر سفارش عمده را دارند که می توان از این طریق خرید عمده را انجام داد.

نمایندگی پخش انواع کاشی و سرامیک شیک و مدرن

نمایندگی پخش انواع کاشی و سرامیک شیک و مدرن

 

نمایندگی پخش سرامیک کف شیک و مدرن در شهرهای گوناگون فعال است. شما می توانید به این نمایندگی های مراجعه کنید و بهترین کاشی و سرامیک ها را خریداری کنید.

در هر شهری بازاری برای فروش این محصولات وجود دارد. این بازارها امروزه به شکل فروشگاه های بزرگ و یا کوچک فعال هستند. آنان کاشی میبد یزد لیست قیمت آن را هم به فروش و اعلام می دارند. فروشگا های سرامیک کف ارزان قیمت را نیز می توان از این بازارها پیدا کرد. قیمت سرامیک درجه یک را هم فروشگاه ها ابلاع می کنند. در زمان حراج سرامیک ارزان نمایندگی بهترین گزینه ها برای خرید مطمئن هستند.

تولیدی بهترین کاشی و سرامیک در کشور

تولیدی بهترین کاشی و سرامیک در کشوردر ایران شرکت های زیادی وجود دارند که در کار تولید انواع کاشی و سرامیک بین کابینت، کف و دیوار می باشند. این شرکت ها در جاهای مختلف کشور فعالیت می کنند. از این شرکت ها می توان این گونه نام برد:

  • کاشی یزد
  • کاشی مرجان
  • کاشی تکسرام
  • کاشی مهسرام
  • کاشی تبریز
  • کاشی اصفهان
  • کاشیران
  • و …

کارخانه ها سعی می کنند تا بهترین محصولات را در دسترس مشتریان خود قرار دهند. این کارخانه ها در درجه های مختلفی محصولات خود را عرضه می دارند که به درجه یک، دو و سه تقسیم می شوند.

بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده کاشی وسرامیک در جهان

بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده کاشی وسرامیک در جهانکشور چین بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده کاشی و سرامیک کلکته در جهان است. شرکت هایی که در این کشور در این زمینه فعالیت می کنند، سالیانه نزدیک به 7 ملیون متر مربع این محصول را تولید و به بازار عرضه می نمایند. البته از لحاظ تولیدکننده یک شرکت امریکایی در سال گذشته رتبه اول را داشت.

تولیدات شرکت های چینی در بازار ایران هم پیدا می شوند. شما می توانید انواع سرامیک و کاشی ساخت چین، ترکیه، هند و … را ببینید. این شرکت ها به گونه ای عرصه را برای کارخانه ایرانی تنگ کردند و بازار را تسخیر نمودند. اما اکنون با بالا رفتن نرخ ارز، خرید سرامیک و کاشی خارجی چندان به صرفه نیست و این می تواند زمان خوبی برای شرکت های داخلی باشد تا یک بار دیگر بازار را در دست خود بگیرند. البته شرکت های ایرانی هم سهم بسزایی در زمینه صادرات دارند.