قیمت سرامیک و کاشی | نمایندگی پخش محصولات ساختمانی

قیمت سرامیک مبید و کاشی معمولا با در نظر گرفتن ویژگی های مشخص و بارزی که شامل می شوند تعیین خواهد شد؛ که در این میان ابعاد و سایز کاشی و سرامیک نیز کم تأثیر نخواهد بود!
انواع سرامیک و کاشی را می توان در محیط های دارای و خانگی مشاهده نمود که در تنوع رنگی گسترده نیز خودنمایی می کنند.
آیا تابحال از خود پرسیده اید که وجه تمایز سرامیک و کاشی در چیست؟
کاشی از ساختار و استخوان بندی سفالی تشکیل شده و دارای لعابی شیشه ای می باشد، و سرامیک از ماده ای جامد و غیر آلی تولید شده که لعاب روی آن از جنس سرامیک می باشد و به همین دلیل براقیت بیشتری را دارد و البته لغزنده تر نیز هستند.

قیمت سرامیک و کاشی | نمایندگی پخش محصولات ساختمانی

لیست قیمت سرامیک و کاشی

لیست قیمت سرامیک و کاشیکاشی سرامیک لوکس به دلیل گستردگی مدل و طرحی که دارند و این که توسط برندهای گوناگونی تولید و پخش می گردند از لیست قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند که نمی توان در این زمینه آمار دقیقی را ارائه داد.
سرامیک کف ارزان قیمت در ابعاد مناسب برش داده شده اند به گونه ای که تعداد اندکی از آن به خوبی می تواند سطحی وسیع را تحت پوشش قرار دهد.
رنگ بندی سرامیک ارزان، اغلب روشن بوده که باعث می گردد فضای مورد استفاده بزرگ و روشن تر نمایش داده شود.
قیمت سرامیک ارزان و باکیفیت را می توان از طریق نماینده فروش اصلی در شرکت جویا شد و با مشخصات هر مدل نیز آشنایی پیدا کرد.

فروشگاه اینترنتی انواع سرامیک و کاشی

فروشگاه اینترنتی انواع سرامیک و کاشیفروشگاه های اینترنتی که در زمینه تولید انواع مدل سرامیک و کاشی فعالیت می کنند، این نمونه از مصالح ساختمانی را با تنوع مناسب و مطلوب و با نرخ قیمت مناسب به بازار عرضه می نمایند.
کاشی و مدل های مختلف از سرامیک هم در داخل از کشور تولیدات دارد و هم خارج از کشور؛ که نمونه ای داخلی به دلیل عدم هزینه هایی که برای واردات آن در نظر گرفته می شود از نرخ قیمت و کیفیت بهتر و مناسب تری برخوردار هستند.

بهترین کاشی و سرامیک ایرانی با مشخصات زیر روانه بازار می گردند:

 1. تنوع در سایزبندی
 2. تنوع در رنگ و قالب
 3. استفاده راحت و آسان
 4. طراحی در مدل و سایزهای مختلف
 5. دارای ویژگی آنتی باکتریال و خودتمیزشوندگی

بازار فروش سرامیک و کاشی ارزان قیمت

بازار فروش سرامیک و کاشی ارزان قیمتبازار فروش سرامیک یزد و انواع مدل کاشی با قیمت ارزان را می توان در مراکز اصلی هر استان به خوبی جویا شد و با ویژگی های هر کدام نیز آشنایی پیدا کرد.
سرامیک کف قیمت در این مراکز از گستردگی تنوع عالی برخوردار هستند و می توان با آسودگی خیال به بررسی مدل های مختلف و شرکت های اصلی تولیدکننده این محصولات پرداخت.
بهترین مارک سرامیک سفید کف آن است که از ویژگی های اصلی این محصول به خوبی بهره مند باشند از جمله:

 1. خش پذیری نداشته باشند.
 2. مقاوم در برابر شستشو داشته باشند.
 3. به راحتی تمیز گردند.
 4. تنوع بالایی در تولید رنگ را شامل گردند.
 5. در برابر جذب آلودگی مقاوم باشند.

مرکز خرید سرامیک و کاشی

مرکز خرید سرامیک و کاشیدر باور اغلب مردم جهان با استفاده از مدل های مختلف سرامیک و انواع کاشی می توان در برابر نفوذ رطوبت در سطوح مختلف در امان ماند که البته باوری صد در صد صحیح و بجا می باشد.
خوشبختانه امروزه تنوع در تولید کاشی و حتی سرامیک به گونه ای بوده که مانند گذشته محدودیتی در استفاده نداشته و به گستردگی و در هر محیطی می توان از آن بهره گیری نمود.
ابعاد این نوع از مصالح ساختمانی بزرگتر از قبل شده که این امر به خودی خود باعث می گردد تعداد کمتری مورد نیاز باشد و در عین حال استفاده ای باصرفه نسبت به گذشته را داشته باشد.
برخی از موارد کاربردی که می توان برای انواع مدل کاشی و نمونه های سرامیک نام برد عبارت است از:

 1. آشپزخانه
 2. سرویس بهداشتی و حمام
 3. استخر
 4. نمای ساختمان داخلی و خارجی
 5. کاشی یا سرامیک تابلویی
 6. محیط های بیمارستانی و…

نرخ عمده سرامیک و کاشی

نرخ عمده سرامیک و کاشیهمانطور که اشاره شد سرامیک نسبت به مدل های مختلف از کاشی از ابعاد و سایز بزرگتری برخوردار هستند اما نرخ قیمت ارزان تری را شامل می شوند زیرا اغلب در کف کارایی لازم را دارند و تنوع رنگی کمتری را نسبت به کاشی شامل می شوند.
کاشی و البته سرامیک را می توان در نمونه های اسلب، سه بعدی، آنتی اسید، آنتی باکتریال و… تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.