قیمت کاشی حمام | عمده فروش انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی الوند برای تزئینات داخل و خارج ساختمان ( به ویژه در اماکن مذهبی با استفاده از طرح کاشی سنتی) و همچنین برای بهداشت و عایق رطوبت به کار می رود. کاشی دارای ابعاد و اندازه های گوناگون می باشد.

به طوری که کاشی کف و دیواری را در ابعاد 2*2 و 1*2 تا 50*50، 80*40 و 30*90 سانتی متر تولید می کنند که با رنگ های گوناگون می تواند یک نقاشی را در محل نصب نیز نشان دهد. کیفیت کاشی باید به نحوی باشد که تغییرات ناگهانی درجه حرارت 100 تا 20 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل کرده و هیچگونه آثار ترک در بدنه و لعاب آن ظاهر نشود.

کاشی دیواری را برای حفظ بهداشت و رطوبت در آشپزخانه، محیط های بهداشتی، حمام و دستشویی استفاده می کنند. کاشی کف را نیز به علت ضد سایش بودن و مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا در آشپزخانه ها، حمام ها، آزمایشگاه ها رختشویخانه ها و کارخانجات شیمیایی به کار می برند همچنین کاشی باید دارای ابعاد صاف و گوشه های تیز باشد.

یکی از نکاتی که باید در استفاده کاشی ها به آن توجه کرد این است که بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی رنگ های روشن مانند سفید است که آلودگی را به راحتی نشان دهد.

قیمت کاشی حمام در بازار متفاوت است.

قیمت کاشی حمام

 

لیست قیمت انواع مدل کاشی حمام

لیست قیمت انواع مدل کاشی حمام

 

برای این که قیمت انواع مدل کاشی ارس حمام را به دست آورید، بهتر است به فروشگاه های سطح شهر مراجعه نمایید. این فروشگاها در کنار اعلام قیمت شما را با دکوراسیون حمامهای کوچک ایرانی آشنا می کنند.

در این جا به چند نمونه از کاشی و قیمت های شان که در فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک اعلام شده، می آوریم:

فروش کاشی حمام به صورت عمده

فروش کاشی حمام به صورت عمدهبهترین کاشی آرین و سرامیک ایرانی را می توان از فروشگاه های عرضه کننده در تنوع و ابعاد مختلف و نیز برای موارد مصرف گوناگون تهیه و خریداری کرد. برای خرید این محصولات به شکل عمده اگر به صورت مستقیم با تولید کننده مراجعه شود، می توان با قیمت مناسب تری آن ها را تهیه کرد.

همچنین می شود در این راستا به نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده هم سر زد. این نمایندگی ها را می توان در شهرهای مختلف در قالب فروشگاها پیدا نمود. نمایندگی ها علاوه بر توزیع و پخش عمده، سرامیک کف قیمتش را اعلام خواهند کرد.

برای خرید اینترنتی هم می توانید اقدام کنید زیرا که بیشتر کارخانه های تولید کننده و یا وارد کننده وب سایت هایی را برای راحتی مشتریان و  همچنین در دسترس بودن بیشتر راه اندازی کردند.

خرید اینترنتی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

خرید اینترنتی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

 

در عصر تازه به سر می بریم و اینترنت کارایی بالایی در این دوره زمانه دارد. بسیار راحت از طریق اینترنت می شود کالاهای مختلفی از پوشاک، خوراک تا مصالح ساختمانی خریداری کرد.

در زمینه کاشی و سرامیک هم قضیه به همین منوال است. شما می توانید انواع سرامیک آشپزخانه ، سرامیک دیوار و کف سرویس بهداشتی را از فروشگاه های اینترنتی خریداری نمایید. این فروشگاه ها مزیت هایی دارند که در این جا اشاره می گردد:

 • صرفه جویی در وقت
 • ارسال به موقع
 • فاقد دردسر حمل و نقل
 • تنوع در کالا
 • و …

مرکز تولید و توزیع کاشی و سرامیک حمام

مرکز تولید و توزیع کاشی و سرامیک حمام

 

مرکز تولید و توزیع کاشی و سرامیک حمام در بیشتر شهرهای کشور وجود دارد. با مراجعه به این مراکز می توان بهترین نوع کاشی و سرامیک حمام را خریداری کرد. در این مراکز انواع مختلفی از این نوع مصالح به فروش می  رسند که می شود این نمونه ها را نام برد:

 • کاشی بدنه
 • کاشی کف
 • کاشی سه بعدی
 • کاشی پرسلانی
 • سرامیک گرانیتی
 • سرامیک موزائیکی
 • کاشی و سرامیک لعابی

از سوی دیگر، اینترنت هم می تواند مرکزی برای توزیع کاشی و سرامیک باشد. وب سایت های مختلف، همواره انواع مختلفی از این محصولات را به فروش می گذارند.