لوله پلیکا نمره 20 عامل شیوع سرطان در میان ایرانیان شناسایی شد

در داخل خانه، لوله پلیکا نمره 20 تامین بهداشتی معمولاً از 10 میلی‌متر (متداول‌ترین قطر برای عرضه توالت) تا 16 میلی‌متر (تامین وان حمام، منبع دوش)، بخش‌های 12 میلی‌متری و 14 میلی‌متر برای تأمین شیرهای سینک یا دستشویی متغیر است.

بزرگترین بخش ها (20، 25 یا حتی 32 میلی متر) برای رایزرهایی که برای رساندن آب به طبقات مختلف ساختمان استفاده می شوند، در نظر گرفته شده است.

با توجه به تخلیه سرویس‌های بهداشتی، قطر لوله‌ها از 32 میلی‌متر (برای دستشویی) تا 100 میلی‌متر (تخلیه سرویس‌های بهداشتی)، عبور از لوله‌های 40 یا 50 میلی‌متری برای دوش و وان متغیر است.

لوله های پی وی سی در نصب لوله کشی شما

امروزه لوله های ساخته شده از پلاستیک یا پی وی سی (پلی وینیل کلراید) معمولا در لوله های زهکشی آب استفاده می شود که در واقع، این لوله ها به تدریج جایگزین لوله های سربی می شوند که به دلیل خطرات بهداشتی آنها ممنوع است.

لوله پلیکا نمره 20

لوله یا لوله پی وی سی برای لوله کشی

اتصالات پی وی سی زیادی وجود دارد که می توانند با نیازهای شما سازگار شوند.

چرا لوله های پی وی سی را انتخاب کنیم؟

اگر می خواهید بسازید یا پروژه بازسازی یک خانه قدیمی را دارید، مهم است که به دقت در مورد انتخاب مصالح بنایی، برق یا حتی لوله کشی فکر کنید.

برای جلوگیری از بسیاری از ناامیدی ها، بهترین انتخاب برای تخلیه فاضلاب باید PVC باشد که لوله های پلاستیکی به رنگ خاکستری یا سفید از پلی وینیل کلراید هستند.

این ماده ای است که بیشترین استفاده را در لوله کشی برای موارد زیر دارد:

  • دفع فاضلاب
  • تخلیه آب باران
  • تخلیه مایعات بالقوه خورنده
  • تخلیه سپتیک تانک ها
  • تامین آب آشامیدنی.

مدت هاست که کاربران به دلیل مزایای سلامتی و گران نبودن لوله های پی وی سی به سراغ لوله های PVC رفته اند، به خصوص اگر لوله های پی وی سی خود را از discount-plomberie.com خریداری کنید.