لوله پلیکا نمره 8 موجب ترک تحصیل 15 دانش آموز بنابی شد

تمام آب روی زمین بازیافت می شود، دوباره توسط چرخه های طبیعی استفاده می شود. با این حال، اصطلاح “آب بازیافتی” به معنای فاضلابی است که از خانه ها، مشاغل یا صنایع ما از طریق لوله به یک تصفیه خانه (EDAR) فرستاده می شود و در آنجا تا سطح کیفیت مناسب برای استفاده مورد نظر یا روش دفع تصفیه می شود.

از آن زمان به بعد، آب بازیافتی مستقیماً توسط یک سیستم توزیع خاص برای استفاده در آبیاری یا تبرید صنعتی (بنیاد تحقیقاتی WaterReuse) ارسال می شود.

اخیراً برخی از شهرهای بزرگ برای جمع آوری آب باران و استفاده از آن برای آبیاری پارک ها و باغ ها، ذخایر بزرگ (حوض طوفان) ساخته اند.

آب باران اول بسیار آلوده کننده است، زیرا فلزات سنگین را از سوخت و پسماندهای خاک می کشد، در کانسار جمع نمی شود و به تصفیه خانه آورده می شود.

استاندارد EN 12201 الزامات مورد نیاز لوله پلیکا نمره 8 را برای این کاربرد مشخص می کند و آنها مانند لوله های آب آشامیدنی هستند، با این تفاوت که نوارهای شناسایی قهوه ای (یا بنفش) هستند و علامت “آب غیر قابل شرب” را نشان می دهد.

انجمن اسپانیایی برای استفاده مجدد از آب پایدار (ASERSA) یک انجمن غیرانتفاعی است که هدف آن مشارکت در پروژه‌های منافع عمومی مرتبط با استفاده مجدد از آب است.

لوله های تحت فشار برای آب بازیافتی

ظرفیت مقاوم در برابر چکش آب لوله های پلی اتیلن اجازه می دهد تا آنها را به طور معمول از فشار کاری اندازه گیری کنند.

سهولت انطباق با نیمرخ زمین به دلیل انعطاف پذیری آن، نصب آنها را تقریباً بدون لوازم جانبی امکان پذیر می کند، علاوه بر آن به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و سایش در اثر سایش، طول عمر بالایی را تضمین می کند.

حمل و نقل تحت فشار فاضلاب از طریق لوله های پلی اتیلن به ویژه در مناطق کم ساخت که فاصله زیادی بین محل تولید این آب (روستاها، شهرنشینی ها، کمپینگ ها و غیره) وجود دارد، بیشتر و بیشتر می شود. تصفیه خانه فاضلاب.