مستربچ قرمز در آرایشگاه ها به جای رنگ مو استفاده می شود

ما طیف گسترده ای از مستربچ قرمز مستربچ سفید را تولید می کنیم کنسانتره های ما ثابت کرده اند که کیفیت بالایی دارند و مخصوصاً برای کاربردهای شما تولید می شوند.

ما می‌توانیم پیچیده‌ترین مستربچ‌ها را با پراکندگی عالی، پایداری و مقاومت در برابر دما برای کاربردهای خاص و همچنین نمرات ارزان‌تر با محتوای پرکننده برای راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر به شما عرضه کنیم.

ما سازگاری، پراکندگی عالی و پردازش پذیری را ارائه می دهیم. طیف رنگ های مشکی ما با موفقیت در کاربردهای مختلف در صنعت پلاستیک استفاده می شود.

با انتخاب صحیح پلیمرهای پایه و سیستم های افزودنی، مسترکول مستربچ مشکی را دارد که تعادل بهینه خواص و بهترین هزینه-فایده را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مستربچ

ما طیف گسترده ای از رنگ های استاندارد را داریم که با رنگدانه های با کیفیت بالا با عملکرد عالی تقریباً در تمام فرآیندهای تبدیل فرموله شده اند. همه رنگدانه ها از نظر رنگ، شدت و کدورت متفاوت هستند.

خط استاندارد ما استحکام رنگی بالای رنگدانه‌های آلی را با کدورت رنگدانه‌های معدنی ترکیب می‌کند تا به تعادل هزینه و فایده برای مشتریان خود دست یابد.

اگر به رنگی نیاز دارید که در محدوده محصولات استاندارد ما نباشد، Mastercol به طور خاص آن را متناسب با نیازهای شما، در کمیت و با ویژگی های مورد نیاز شما فرموله را از تخریب در اثر نور، دما و رطوبت محافظت می کنند.

آنها خواص نوری و ظاهر یک فیلم را بهبود می بخشند. به طور خلاصه، آنها پردازش پذیری پلاستیک را بهبود می بخشند.

حرفه ای بودن و تعهد ما به خدمات، ارائه بالاترین قابلیت اطمینان مستربچ و خدمات فنی را برای شاخه های مختلف این صنعت تضمین می کند.

ما طیف گسترده‌ای از فرمول‌های مستربچ را برای این فرآیند تبدیل در دسترس صنعت داریم، هم در اکستروژن حباب، فیلم ریخته‌گری، غیر بافته شده و پوشش اکستروژن.

ما مفتخریم که به صنعت رافیای گونی با مستربچ با کیفیت ثابت در رنگ ها و مواد افزودنی خدمت کنیم که به ما امکان می دهد در موفقیت مشتریان خود مشارکت کنیم.

به صنعت پرو مستربچ قابل اعتماد برای لوله های آب و گاز عرضه می کنیم. ما تجهیزات آزمایشگاهی لازم را برای بررسی فواید فرمولاسیون خود داریم.

Mastercol به صنعت ورق های اکسترود شده مبتنی بر رزین های مختلف مانند پلی پروپیلن، پلی استایرن و پلی اتیلن، با مستربچ فرموله شده سفارشی برای برآوردن نیازهای مختلف مانند پراکندگی عالی، پایداری حرارتی و FPV برجسته خدمات می دهد.