پیاز خشک صادراتی غذا هایتان را خوشمزه می کند

همیشه پیاز خشک صادراتی را مستقیماً به غذاها اضافه کنید: تکه های پیاز خشک و پیاز خرد شده را مستقیماً به سوپ ها و خورش های در حال جوش اضافه کنید. آنها با مایع ترکیب می شوند و طعم پیاز را اضافه می کنند.

از پودر پیاز در مخلوط گیاهان خشک استفاده کنید: پیاز پودر شده به راحتی حل می شود و با هم ترکیب می شود تا طعم بدهد. پودر پیاز همچنین به راحتی با گیاهان خشک و ادویه‌ها ترکیب می‌شود .

تا ترکیبی پایدار در قفسه ایجاد کند، مانند مخلوط‌های گیاهان DIY، چاشنی تاکو، و مخلوط‌های مالشی.

پیاز خشک را آبرسانی کنید: پیازهای خرد شده خشک شده را می توان دوباره درست کرد و مانند پیاز خرد شده در غذاهای خام و پخته استفاده کرد.

پیاز

برای آبرسانی مجدد به پیاز، یک قسمت پیاز خشک خرد شده را در دو قسمت آب گرم خیس کنید تا نرم شود، حدود 20 دقیقه. سپس دستور پخت خود را ادامه دهید.

کم آبی غذا یک راه عالی برای حفظ محصول باغ شما است. فرآیند خشک کردن میوه‌ها و سبزیجات رطوبت را از بین می‌برد تا غذا در دمای اتاق فاسد نشود.

غذای خشک شده فضای کمتری را در انبار اشغال می کند و به راحتی می توان بدون از دست دادن طعم آن را بازسازی کرد. در اینجا چند نکته برای از بین بردن آب پیاز وجود دارد.

دستگاه آبگیری مواد غذایی یک ابزار ضروری آشپزخانه است که نگهداری را آسان می کند. با دمیدن هوای گرم از صفحه های خشک کن، غذا را خشک می کند.

برای خشک کردن دسته ای کوچک، این دستگاه آبگیر مواد غذایی روی هم به خوبی به شما خدمات می دهد. برای آبگیری مواد غذایی در مقیاس بزرگتر، یکی از آبگیرهای Excalibur را در نظر بگیرید.

بوی پیاز خشک شده بسیار قوی است و برای مدت طولانی در خانه شما باقی می ماند. به جای اینکه بوی خانه خود را به مشام برسانید، آبگیر خود را بیرون در ایوان خود یا در یک سوله یا گاراژ با در باز قرار دهید.

علاوه بر این، بوی پیاز در سینی های آبگیر شما باقی می ماند. برای از بین بردن بوی بد سینی‌های آب‌گیری، خوب در آب گرم و صابون بشویید و با آب لیمو بمالید. بشویید و در هوا خشک کنید. یک تست بوییدن بدهید و در صورت لزوم تکرار کنید.

قطعات با اندازه های مشابه با همان سرعت خشک می شوند. پیازهای خود را قبل از اینکه روی سینی های آبگیر قرار دهید، به قطعات یکدست خرد کنید.