چسب قطره ای بسیار قوی اگزما پوست را درمان می کند

برای اولین بار در هند،چسب قطره ای بسیار قوی Fevistik Power راه حل چسباندن چندین مواد هنری و صنایع دستی را به جای چسباندن کاغذ به کاغذ ارائه می دهد.

چندین مواد هنری و صنایع دستی را روی کاغذ و مقوا بچسبانیدحالا چوب آب نبات، جوت، دکمه های پلاستیکی، آینه، شیشه، مهره های چوب.

صدف ها را روی کاغذ و مقوا بچسبانیدراه بی نظمی را برای ایجاد پروژه های مدرسه و پروژه های صنایع دستی فقط با استفاده از یک چسب ارائه می دهدFevistik Power جای خود را به کاردستی مستقل می دهد .

که با انجام دادن برای فرزند شما یادگیری بهتر را تضمین می کندچسب غیر سمی از سازندگان قابل اعتماد Fevicoمواد هنری و صنایع دستی را روی پایه فوم و پلاستیک نمی چسباند.

بر اساس گزارش‌های خبری، یک زن در میشیگان به‌طور تصادفی چشم‌هایش را وقتی که بطری‌های قطره چشم و چسب ناخن خود را با هم مخلوط می‌کرد، بست.

در دیترویت ، این زن، یاسدرا ویلیامز، گفت که با لنزهای تماسی خود به خواب رفته بود، اما ساعت 1 صبح از خواب بیدار شد و می خواست آنها را بیرون بیاورد .

چسب

 از آنجایی که چشمانش خشک شده بود، برای برداشتن لنز به قطره چشمی نیاز داشت. 

بنابراین دستش را به کیفش برد، بطری کوچکی از قطره چشم را در آنجا نگه داشت. WXYZ گزارش داد، اما او همچنین یک بطری کوچک چسب ناخن را برای تعمیر ناخن های شکسته در کیف خود ذخیره کرد.

ویلیامز یک ثانیه دیر متوجه اشتباه خود شد. “من مثل “وای خدای من.” ویلیامز به WXYZ گفت: در چشمم افتاد و سعی کردم پاکش کنم. من تازه شروع کردم به ریختن آب سرد [روی آن] و سعی می کردم چشمانم را از هم جدا کنم اما نتوانستم.» 

تصمیم ویلیامز برای ریختن آب در چشمش تصمیم خوبی بود. دکتر جورج ویلیامز، چشم پزشک در Beaumont Health می گوید: «اگر روزی چیزی به چشمتان خورد.

فوراً باید سعی کنید چشم خود را با نگه داشتن سر زیر شیر آب یا ریختن یک بطری آب روی چشمتان بیرون بکشید». در رویال اوک، میشیگان، به WXYZ گفت. “شما خراب خواهید شد، اما ممکن است دید خود را نجات دهید.” 

او اضافه کرد که یاسدرا ویلیامز اولین کسی نیست که به طور تصادفی چسب ناخن را در چشم خود قرار داده است.