کارتن پلاست فوم به هیچ عنوان نمی شکند

تا حدی به دلیل مزایایی که در وهله اول کارتن پلاست فوم آن را بسیار جذاب می‌کند  زیرا این ماده ۹۵ درصد هوا است.

فوق‌العاده حجیم است و تبدیل آن به شکل اولیه‌اش چالش برانگیز است. در اصل، شما سعی می کنید یک جن را دوباره در یک بطری قرار دهید.

یکی از تلاش‌هایی که در بازار کانادا مورد توجه قرار گرفته است سرویسی به نام Polystyvert است .

که مشکل بازیافت پلی استایرن را با قرار دادن ماشینی که پلاستیک را در محل شرکتی که از پلی استایرن زیادی استفاده می‌کند بازیافت می‌کند حل می‌کند – مشکل حمل و نقل آن را حل می‌کند.

سپس دستگاه با استفاده از روغن‌های ضروری مواد را حل می‌کند وکارتن پلاست فوم پلی استایرن را جدا می‌کند تا بتواند دوباره برای بسته‌بندی استفاده شود.

این هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید است،کارتن پلاست فوم اما تجارت مستقر در مونترال قبلاً مقدار قابل توجهی از بودجه را جذب کرده است.

مقدار زیادی پلی استایرن در آنجا وجود دارد  فقط به این فکر کنید که چند نفر در یک شب خاص Grubhub را سفارش می دهند.

و در شهرهایی که ممنوعیت بسته بندی فوم حتی در رادار نیست. دلهره‌آور است، اما تلاش‌هایی مانند Polystyvert می‌تواند روزی یک ضربه بزرگ ایجاد کند.

کارتن

داو همچنین نامی به آن داد: فوم استایروفوم، که به زودی قربانی موفقیت خود شد، پس از آن که عموم مردم به اشتباه بسیاری از چیزها را  شروع کردند.

و حتی در حال حاضر، این موضوع هنوز در خشم داو، که بیش از 60 سال نام تجاری آن را به خود اختصاص داده است، باقی مانده است.

 مدیر بازرگانی داو برای راه حل های ساختمانی در قاره آمریکا، تیم لیسی، به نظر می رسید که در انتهای طناب پوشیده شده با فوم است.

لیسی توضیح داد: “ما هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا مطمئن شویم که از آن به درستی استفاده می شود.ما واقعاً نمی دانیم که چرا همه می خواهند روی نام استایروفوم قرار بگیرند و چرا این نام چیزی است که مردم می خواهند از آن سوء استفاده کنند.

به این دلیل که وقتی از اکثر فنجان‌ها، بشقاب‌ها و چیزهای دیگری استفاده می‌کنید که ممکن است به‌عنوان فوم استایرن در نظر بگیرید، چیزی که در واقع از آن استفاده می‌کنید.