کاشی فروشی | نمایندگی فروش و پخش کاشی و سرامیک در تهران

کاشی سرامیک سنتی که در دمای ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود و دارای دو نوع لعاب دار و بی لعاب است. رویه ی لعابی کاشی می‌تواند براق، مات، ساده، طرح دار، گل دار، تک رنگ، و یا دارای طرح های متفاوت مدرن یا سنتی باشد.  به طور کلی به مواد غیر آلی و غیر معدنی که فلزی نیستند سرامیک گفته می شود که کاشی نیز نوعی سرامیک است.

امروزه به دلیل رونق ساخت و ساز و مدرنیته شدن ساختمان ها و اهمیت دکوراسیون داخلی کاشی فروشی یکی از شغل هایی است که در همین رابطه به تازگی رونق فراوانی پیدا کرده است.

کاشی فروشی | نمایندگی فروش و پخش کاشی و سرامیک در تهران

مرکز پخش کاشی و سرامیک در تهران

مرکز پخش کاشی و سرامیک در تهرانچندین خیابان به عنوان مرکز فروش کاشی و سرامیک در تهران وجود دارد:

  • بورس کاشی در شمال تهران: خیابان شیراز جنوبی در منطقه ونک که از دهه ۶۰ فعالیت خود را آغاز کرده و دارای انواع متنوعی از کاشی های مختلف از برندهای مختلف است، کاشی کاریزما نیز در شیراز جنوبی دارای چندین شعبه است
  • بورس کاشی در شرق تهران:خیابان بنی هاشم از دهه ۷۰ به تدریج فعالیت خود را در حوزه کاشی شروع کرده است، به تازگی خیابان‌های فرجام و نیروی دریایی نیز فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده‌اند و احتمال دارد که به زودی به بورس فروش کاشی شرق تهران تبدیل شود اما هنوز به پیوستگی خیابان بنی هاشم نیستند.
  • بورس کاشی و سرامیک جنوب تهران: خیابان زمزم در جنوب تهران چند سالی است که فعالیت در حوزه کاشی را آغاز کرده است
  • بورس کاشی در کرج: در حال حاضر اکثر فروشگاه های کاشی در کرج در منطقه گوهردشت واقع شده‌اند و کاشی کاریزما نیز در این منطقه دارای شعبه است.
  • انبارهای کاشی تهران: در حال حاضر بیشتر انبارهای کاشی تهران در منطقه سعیدآباد و شهریار قرار دارند که به عنوان مرکز پخش کاشی و سرامیک در تهران فعالیت دارند.

سرامیک و کاشی فروشی در بازار بزرگ تهران

سرامیک و کاشی فروشی در بازار بزرگ تهرانبازار بزرگ تهران مرکز تجمع عمده فروشیهای صنف های مختلف بازار است در میان انواع محصولاتی که در بازار تهران به طور عمده به فروش می رسد. محصولاتی چون کاشی و سرامیک نیز به چشم می‌خورد پس اگر به دنبال قیمت سرامیک ارزان هستید و همینطور قصد خرید عمده سرامیک را دارید بهتر است به بازار بزرگ بروید. به طور مثال در بازار بزرگ تهران قیمت کاشی آشپزخانه ارزان تر از مراکز فروش دیگر کاشی در سراسر تهران است.

کارخانه تولید انواع سرامیک و کاشی

کارخانه تولید انواع سرامیک و کاشی تولید کننده های بسیار زیادی در زمینه تولید کاشی استخری ترک در سراسر ایران فعالیت دارند در زیر تعدادی از آنها را نام می بریم:

آپادانا سرام، کاشی تکسرام، راک سرامیک، کاشی تیما پرشین کاشی پردیس یزد، پردیس سرا پاژ، کاشی برج، کاشی امین، یکتا سرام ایرانیان، کاشی حافظ، کاشی پرنیان، صنایع کاشی تبریز، صنایع کاشی و سرامیک الوند، کاشی مهسرام، کاشی نوین سرام یزد،  کاشی مرجان، کاشی نوآوران، مجتمع کاشی میبد، کاشی پارس، سرامیک البرز، مجتمع کاشی پرسپولیس، ضامن پاژ(پردیس)،  نانو پیشتاز پارس، کاشی نیلو، کاشی مارلیک، ایفا سرام، کاشی سمنان، کاشی و سرامیک میبد یزد،… و بسیاری از تولید کننده های دیگر.

فروشگاه اینترنتی سرامیک و کاشی مدرن و شیک

فروشگاه اینترنتی سرامیک و کاشی مدرن و شیک فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی در حوزه فروش اینترنتی کاشی و سرامیک فعالیت می‌کند از جمله مزایای این فروشگاه ها امکان انتخاب انواع مختلف سرامیک ها بدون مراجعه حضوری است. یکی از این فروشگاهها فروشگاه کاشی سرامیک یزد است، خرید اینترنتی کاشی و سرامیک یزد به شما امکان انتخاب  انواع مختلف کاشی از جمله کاشی سرامیک مشکی، کاشی سرامیک طلایی و دیگر رنگ های متنوع و شیک کاشی برای آشپزخانه حمام یا سرویس بهداشتی می دهد همچنین برای خرید کاشی تزیینی نیز می توانید به صورت اینترنتی خرید انجام دهید. کاشی های تزئینی را می توانید در هر نقطه دلخواه از خانه خود نصب کنید و به زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود بیفزاید برای انتخاب مناسب تر می توانید از یک طراح دکوراسیون داخلی نیز کمک بگیرید.