کاشی کف اتاق نشیمن

در حالی که آشپزخانه ممکن است قلب خانه باشد، اتاق نشیمن دومین مکان نزدیک و مکانی بسیار شلوغ است. کاشی‌های کف اتاق نشیمن یکی از بادوام‌ترین شکل‌های کف هستند که می‌توانید انتخاب کنید و برای مکان‌های پرتردد مناسب است.

نائومی فینلی

علاوه بر این، این کفپوش می تواند ایده های مختلف طراحی را تکمیل کند و تمیز کردن و نگهداری آنها آسان است و همچنین با چسب کاشی کوچک نصب می شوند. به طور خلاصه، کفپوش کاشی گزینه ای منعطف است که برای کفی که به اندازه اتاق نشیمن ترافیک سنگینی دارد، ارزش بررسی دارد. در حالی که برخی از مردم کاشی ها را فقط برای حمام یا آشپزخانه در نظر می گیرند، کاشی ها گزینه ای عالی برای کفپوش برای اتاق نشیمن نیز هستند. از سنگ طبیعی گرفته تا کفپوش چوبی سخت، کاشی ها می توانند گزینه های زیبایی شناختی زیادی را تقلید کنند.

علاوه بر این، کاشی ها می توانند ظاهری یکنواخت داشته باشند یا بسته به رنگ دوغاب و خود کاشی ها کنتراست ایجاد کنند. هر کدام دارای سطح متفاوتی از دوام و مقاومت در برابر لکه هستند که باید هنگام انتخاب کاشی برای اتاق نشیمن بررسی شود. ما محبوب ترین گزینه های کاشی را برای فضاهای اتاق نشیمن در نظر خواهیم گرفت.

1. کاشی و سرامیک

این رایج ترین نوع کاشی برای دیوارها و کف است. در واقع، کاشی مرجان سرامیکی برای کف اتاق نشیمن شبیه کاشی‌های دیوار هستند، اما سخت‌تر هستند و می‌توانند ترافیک بیشتری را تحمل کنند. این کاشی ها از خاک رس قالبی ساخته شده اند و کم هزینه ترین گزینه برای کفپوش  هستند. سازندگان کاشی‌های سرامیکی را به اشکال و رنگ‌های مختلف قالب‌گیری می‌کنند. کاشی های سرامیکی مانند چوب و سنگ طبیعی مانند تخته سنگ و گرانیت وجود دارد.

2. کاشی چینی

این کاشی ها شبیه به سرامیک هستند اما نسبت سیلیس و کوارتز بیشتری دارند. این باعث می شود که آنها نسبت به کاشی های سرامیکی بادوام تر و در برابر آسیب آب مقاوم باشند. مانند سرامیک، کاشی های چینی نیز وجود دارد که می توانند مانند چوب و سنگ طبیعی به نظر برسند.

3. کف کاشی چوب سخت

کاشی‌های “چوب سخت” کاشی‌های چینی، سرامیکی، وینیل یا مشمع کف اتاق هستند که برای داشتن ظاهری چوبی مهندسی شده‌اند . آنها شبیه چوب های سخت بسیاری از گونه های مختلف مانند بلوط و کاج هستند و در الگوهایی مانند شاه ماهی و سایر پارکت های تزئینی چیده شده اند.

4. کاشی وینیل

کاشی های وینیل از نوعی پلاستیک به نام پلاستیک پلی وینیل کلراید یا PVC ساخته می شوند. کاشی های وینیل لوکس ظاهر مواد طبیعی را تقلید می کنند و در برابر آب مقاوم هستند. کاشی های وینیل از نظر کیفیت و قیمت متفاوت است. در حالی که بیشتر آنها ارزان هستند، کاشی های وینیل لوکس ماندگارتر و گران تر هستند.4. کاشی وینیل

نمای سرامیک دیوار حیاط

5. کاشی مشمع کف اتاق

این یک کاشی لعابدار کف طبیعی است که با استفاده از روغن بذر کتان و گرد و غبار چوب پنبه ساخته شده است. مشمع کف اتاق همچنین ظاهر مواد دیگری مانند چوب و سنگ را تقلید می کند، اگرچه به اندازه وینیل متنوع نیست. با این حال، دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به کاشی های وینیل دارد.

6. کاشی های سنگ طبیعی

  1. کاشی مرمر: کاشی های مرمر از سنگ مرمر جامد ساخته شده و در رنگ های مختلف مثل کاشی طلایی وجود دارد. به دلیل ظاهر مجلل خود، استایل هر اتاقی را بالا می برد. شما باید این کاشی را هر شش ماه یکبار مجدداً ببندید تا مقاومت بالایی در برابر لکه ها و خراش حفظ کنید.
  2. کاشی گرانیت: سازندگان کاشی های گرانیتی را از سنگ های جامد ایجاد می کنند. بسیاری از گرانیت برای دوام و استحکام آن جایزه می گیرند. با این حال، گران است و از نظر تعمیر و نگهداری می تواند دشوار و وقت گیر باشد.
  3. کاشی تخته سنگ: تخته سنگ از سنگ های دگرگونی استخراج می شود و ماندگاری بالایی دارد و در برابر خراشیدگی و لک شدن مقاوم است. بیشتر تخته سنگ خاکستری تیره است اما در داخل سنگ تغییراتی از نارنجی تا قهوه ای و سبز تا بنفش وجود دارد.

مزایا و معایب کاشی در اتاق نشیمن

کاشی اتاق نشیمن برای بسیاری از موقعیت ها گزینه مناسبی است. با این حال، هیچ گزینه ای کامل نیست. دلایل مشخصی وجود دارد که چرا کف کاشی در برخی شرایط به خوبی کار نمی کند.

مزایا:

کاشی گرانیتی  نسبت به انواع دیگر کفپوش ها مانند کفپوش های چوبی گزینه ای ارزان تر است و با چسب کاشی قابل نصب است.
کاشی ها بادوام هستند. آنها به مرور زمان سایش زیادی از خود نشان نمی دهند و اگر به خوبی نگهداری شوند در برابر آب و لکه مقاوم هستند.
کاشی یک کفپوش همه کاره است که می تواند سبک های مختلف را تکمیل کند.
تمیز کردن و تعمیر کف کاشی آسان است.

معایب:

کف کاشی در لمس سرد است.
کفپوش کاشی می تواند سخت و لغزنده باشد. دو استثنا در این مورد وینیل و مشمع کف اتاق هستند که هر دو نسبت به سایر گزینه های کفپوش نرم تر هستند.
اگر قطعه ای را از دسته دیگری از کاشی ها تهیه کنید، تطبیق کاشی ها ممکن است دشوار باشد. بنابراین، ایده خوبی است که در صورت شکستگی و نیاز به تعویض آن، مقداری کاشی اضافی از دسته اصلی داشته باشید.
اگر اجسام سنگین روی کاشی ها بیندازید، می توانید خراشیده و ترک بخورید.

کاشی های سنگ طبیعی

ظاهر کاشی متنوع و منحصر به فرد است و آن را انتخاب خوبی برای کف اتاق نشیمن می کند. ما تعدادی از بهترین ظاهرها را برای شما جمع آوری کرده ایم تا در نظر بگیرید تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا کاشی گزینه خوبی برای شما است یا خیر.کاشی های سنگ طبیعی

کاشی و سرامیک اتاق نشیمن

این کاشی های کف سفید برای اتاق نشیمن ظاهری مرمر سفید دارند اما از سرامیک طرح آجر ساخته شده اند. این tile ظاهر اتاق را به گونه ای ارتقا می دهد که هیچ کفپوش دیگری نمی تواند. امروزی و شیک است.

رنگ های متضاد مبلمان تضاد چشمگیری ایجاد می کند. این رنگ تاکیدی به خوبی کار می کند و رنگ های خاکستری را در کف کاشی منعکس می کند. نکته شگفت انگیز در مورد این کفپوش این است که اگرچه ظاهر لوکسی مانند سنگ مرمر دارد، اما به دلیل کاشی و سرامیک بودن، قیمت آن بسیار کمتر از سنگ مرمر واقعی است.

لهجه های کاشی موزاییک

بسیاری از مردم الگوهای کاشی معرق را دوست دارند، اما احساس می کنند که در یک اتاق بزرگ مانند اتاق نشیمن، بسیار طاقت فرسا خواهد بود. این خانه از Ola Zwolenik تعادل کامل را ایجاد می کند. او از کاشی های معرق در اتاقی استفاده می کند که از اتاق نشیمن قابل مشاهده است.

روشی که رنگ با دکوراسیون رنگارنگ ترکیب می شود، ظاهری تاریخی و متداول ایجاد می کند. علاوه بر این، کاشی‌های موزاییک لهجه‌ای عالی برای شومینه در اتاق نشیمن هستند، اگر نمی‌توانید از آنها روی زمین استفاده کنید.

کف کاشی مرمر شطرنجی

این اتاق نشیمن از طراحی Jean Stoffer تعادل کاملی بین معمولی و پیچیده ایجاد می کند. سازندگان این کفپوش را از مربع های مرمر خاکستری تیره و سفید ساخته اند. این نوع ظاهر متمایز است و حس روشنی از سبک را به هر اتاق نشیمن می بخشد.

کاشی های نمای چوب چینی

سازندگان این کف کاشی قهوه ای و سرامیک چینی را طوری ساختند که شبیه چوبی باشد که با الگوی شاه ماهی چیده شده است. ظاهر چوب روشن به سبک مدرن است و با رنگ های خنثی در سراسر فضا به خوبی کار می کند. حتی اگر چوب واقعی نیست، الگوی بافت گرمی ایجاد می‌کند که باعث جذابیت اتاق می‌شود.

کف کاشی تخته سنگ

اسلیت حس دنیای قدیمی دارد که از نظر زیبایی در اتاق نشیمن کلاسیک، سنتی و مدرن دلپذیر است. معماران منندز از کاشی های تخته سنگی بزرگ در این طرح کاندومینیوم در اواسط قرن استفاده کردند. تخته سنگ رنگی سرد تعادل کاملی را برای رنگ های روشن مبلمان نرم فراهم می کند.

کاشی های وینیل لوکس

این کاشی وینیل لوکس ظاهری از چوب پارکت دارد. این کاشی ماندگاری بیشتری نسبت به کاشی های وینیل ارزان قیمت دارد. این کاشی ها مقاوم در برابر آب و بادوام هستند بنابراین در مکان های پر رفت و آمد مانند اتاق نشیمن به خوبی کار می کنند. این کاشی ها به صورت کاشی های مربعی شکل، نوارهای از پیش چسبانده شده و تخته ها عرضه می شوند.

کاشی چینی معاصر

این کاشی چینی گریژ در این فضای ساحلی معاصر عالی است. در واقع، کاشی بهتر از سایر کفپوش‌ها مانند فرش در فضایی مانند این کار می‌کند، زیرا شن و ماسه از بیرون رد می‌شود.کاشی چینی معاصر

سرامیک یک متری دیوار

سنگ طبیعی شبیه هم است

این اتاق نشیمن از Horizon Italian Tile دارای یک کاشی چینی با رنگ های متنوع است. ظاهر سنگ طبیعی را تقلید می کند. این کاشی در اتاق بزرگ با ایجاد بافتی متنوع کار می کند.

کف سرامیکی که شبیه چوب است

وقتی ظاهر این کف کاشی و سرامیک را در نظر بگیرید، فناوری شگفت انگیز است. در حالی که در شرایط عادی کف کاشی و سرامیک ظاهری خنک و براق دارند، این کف سرامیکی ظاهر کفپوش های چوبی را تقلید می کند. گرم و بافتی به نظر می رسد که سبک دنج اتاق را برجسته می کند.

کف سنگ مرمر سفید

هیچ چیز به زیبایی یک کف مرمر وجود ندارد. با این حال، این اتاق نشیمن با قرار دادن آن در تضاد با سبک معاصر اتاق نشیمن، کیفیت لوکس کف را کم رنگ می کند. عناصری مانند مبلمان یدکی و رنگ های گرم رنگ های سرد سنگ مرمر را متعادل می کنند.

کاشی های چینی با نمای سنگ مرمر

سازندگان این کاشی چینی را با طرحی متنوع ساخته اند تا شبیه سنگ مرمر باشد و با کاشی روی گچ متفاوت است. در حالی که سایر رنگ‌های مشابه کاشی وجود دارد، این الگوی خاص از کاشی، بافتی دلپذیر به کف می‌دهد.

محبوب ترین رنگ کاشی برای اتاق نشیمن چیست؟

محبوب ترین کاشی های رنگی برای اتاق نشیمن، رنگ های خنثی مانند بژ، عاج و خاکستری هستند. اینها بیشتر سبک های طراحی را تکمیل می کنند و با رنگ های مکمل برای برجسته کردن قطعات کار می کنند.

بهترین کاشی ها برای اتاق نشیمن کدامند؟

کاشی های چینی با وزن کردن همه گزینه ها بین هزینه، دوام و سبک، بهترین گزینه برای کف اتاق نشیمن است. پرسلن مقرون به صرفه است و می توان آن را شبیه سنگ، مرمر و چوب ساخت. علاوه بر این، این یک کاشی بسیار سخت است که ماندگاری طولانی دارد و در برابر آب مقاوم است. بهترین گزینه بعدی کاشی و سرامیک است. این نسبت به کاشی چینی ارزانتر است. در حالی که به اندازه پرسلن ماندگاری ندارد، اما همچنان بادوام است.بهترین کاشی ها برای اتاق نشیمن کدامند؟

سرامیک کف

آیا کاشی ها در اتاق نشیمن خیلی سرد هستند؟

کف کاشی در لمس خنک است. بنابراین، آنها در مناطق گرمتر مانند مناطق ساحلی و مکان های نزدیک به استوا بهتر عمل می کنند. چند راه برای افزودن گرما به کف کاشی، فرش، عایق، یکو یک نوع لایه زیرین برای گرم کردن کف.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.